Telephone
+90 532 514 44 35

Su Soğutmalı Soğutma Grubu

Su Soğutma Grupları
 
Carrier, bakır/alüminyum ısı değiştiricilerden çok daha etkin olan ve yıllardır havacılık endüstrisinde kullanılan alüminyum mikro kanallı ısı değiştiricilere (MCHX), kullanıcı dostu geliştirilmiş “Dokunmatik Pilot Ekranlı” (Touch Pilot Display), “A” sınıfı enerji verimliliğine sahip olan YENİ NESİL AQUAFORCE hava soğutmalı su soğutma gruplarını sunar.
 
AQUAFORCE’un kalitesi ve öncülüğü, The Air Conditioning Heating and Refrigeration News (USA) dergisinin sponsorluğunu yaptığı, 75 imalatçı firmanın 112 ürün ile katıldığı “Dealer Design 
Awards-2006” yarışmasında, 45 bağımsız yüklenicinin oluşturduğu jüri tarafından ticari cihazlar sınıfında verilen “Gümüş Madalya” ile belgelendi.  
Aquaforce soğutma grupları enerji verimliliği ve çalışma ses seviyesi bakımından günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmışlardır. Bugün var olan en iyi teknolojiyi kullanırlar:
 
• Alüminyum mikro-kanallı ısı değiştiriciler (MCHX).
• Dokunmatik Pro-Dialog kontrol sistemi.
• Değişken kapasite valfli ikiz rotorlu vidalı kompresörler.
• Saf R134a soğutucu.
• Kompozit malzemeden yapılmış düşük-sesli IV. jenerasyon Flying Bird fanları.
 
Aquaforce soğutma grupları (270-1700 kW nominal soğutma kapasite aralığında 20 modeli ile) yükleniciler, mühendislik firmaları ve bina sahiplerinin optimum performans ve maksimum kaliteye ihtiyaç duydukları endüstriyel ve ticari uygulamalar için en üst seviyede çözüm olanakları sağlar.

>>>